środa, 11 marca 2015

Benek

Kilka dni po rozpoczeciu akcji pod kryptonimem" Kudeuek" dostalam maila od dziewczyny, ktorej jest nieobojetny los innego wlochatego i kudlatego psiaka.
Benek mieszka w lodzkim schronisku, a na olx jest takie jego ogloszenie:

"Benek ma ok. 5 LAT, jest w typie PON-a.

Jako typowy owczarek, wybiera sobie ludzi, których akceptuje. Będzie bardzo przywiązany do swojego nowego właściciela (lubi obdarzać uczuciami szczególnie mężczyzn;). Dlatego nowy wlaściciel POWINIEN MIEĆ DOŚWIADCZENIE w opiece nad ENERGICZNYM PSEM, PO "PRZEJŚCIACH". Powienien byc KONSEKWENTNY i ODPOWIEDZIALNY.
Pies NIE JEST AGRESYWNY, ale potrafi ostrzegawczo "kłapnąć" w powietrzu zębami, jeśli ktoś go drażni. Mimo to MA CHARAKTER ŁOBUZIAKA-SZCZENIAKA:) Zatem należy go wychować - POTRZEBUJE SZKOLENIA.

Benek uwielbia zabawę, ruch, ma MNÓSTWO ENERGII. MUSI MIEĆ w nowym domu MOŻLIWOŚĆ CODZIENNEGO WYBIEGANIA - czyli szukamy DOMU Z OGRODEM lub WIĘKSZEGO MIESZKANIA i CZASU NA DŁUGIE SPACERY. "

http://olx.pl/oferta/cudny-benek-juz-3-5-roku-w-schronisku-przy-budzie-do-adopcji-CID103-ID4sskL.html

Ja juz oczywiscie nie moge zaangazowac sie w szukanie dla niego domu, ale udalo nam sie z Kudlaczkiem, a nuz widelec uda sie i temu malemu?? Tyle moge zrobic.

A my czekamy do soboty :))

3 komentarze:

 1. My też zaglądamy i podglądamy. :) Ciepło pozdrawiam
  Elka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za te sympatyczne sierściuchy :) Olu masz bardzo dobre serducho !

  OdpowiedzUsuń
 3. Wypisz-wymaluj cechy mojego Amika, kiedy znaleźliśmy ogłoszenie w necie, jeszcze dodałabym tylko, że goni koty; mój jest w typie barbeta, jechaliśmy po niego 2 lata temu do Karczewa p.W-wą; teraz złagodniał, świetnie pilnuje obejścia, ale koty goni dalej; bardzo podobają mi się te kudłacze, gdybym nie miała swoich psów, od razu przyjęłabym je pod swój dach; tak chciałabym, żeby wszystkie psy miały swoje domy; pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń


Dziękuję za komentarze! :)